Choď na obsah Choď na menu
 


Takže, všetci viete že idem 22.7. do Bulharska-Nesebar. Viem že som sem nepridala veľa, ale tento článok bude riadne dlhý. Len pozorne čítaj ďalej. Zajtra ráno vstávam o 5:00hod. aby sme mohli s tatom umyť auto, nachystať všetky veci. Dnes sme sa balili. Bratia boli zbalený skôr. Viete si to predstaviť? Ja som jediné dievča čo ide s tromi chlapmi. Ale s bratmi je sranda.

http://www.ultra-lastminute.sk/wp-content/uploads/nesebar11.jpg

Dnes ráno hneď keď som vstala som si začala robiť zoznam čo budem na ten týždeň v Bulharsku potrebovať... Napísala som si všetko od oblečenia po kozmetiku, potápacke veci, opalovací krém, klobúk, šilt a tak. Viete čo bola moja prvá vec na zozname? Opalovací krém. Ja som skôr vodný živel, ale nevadí. A ešte mám jednu úchylku, opalujem sa výhradne na nafukovačke.

http://static.zlacnene.sk/foto/vyrobky/304250/304181.jpg

Keď som bola s tým zoznamom hotová, tak som sa konečne najedla...zaútočila som na misku ovsených vločiek. Bratia mali hneď na ráno zmrzlinu a daddy niečo vybavoval. Neviem čo. Na to som sa ho neskôr opýtala a on že to bude prekvapenie.

http://www.aktivis.sk/img/ovsene-vlocky.jpg

Ja tu mám pre vás jedno prekvapenie...po Nesebare mám pre vás tajnú správu, takže uvidíte. Potom by som s vami chcela spraviť veľkú letnú párty! Ale potom.

Paráda, ešte toto. Zohnali sme fantastickú opatrovateľku pre môjho psa Rikka!Babičku! Super čo?

http://www.dogcatbreeds.com/wp-content/uploads/2011/05/Siberian-Husky-Dog-Photo.jpg

Potom som sa zbalila. Mám plné kufre! Už som aj rozmýšľala že si tam zabalím aj Rikkiho, ale to by som mu nespravila. Je ešte malý! Skoro som tam ani nevedela napchať zubnú kefku.

 

Obrázok

A potom som išla obiehať. Tak to je všetko z dnešného dňa. Teraz bude SUPER BOMBOVÁ NOVINKA!

Všetci vieme že Selena chodí s Justinom Bieberom. Ale nie vždy je výhoda mať po boku najvplyvnejšieho muža Hollywoodu. Selena dostáva tvrdé narážky od Justinových fanúšičiek ako:,,Ak mu zlomíš srdce, tak ťa zabijem!"alebo:,,Keď som videla ako sa s ním bozkávaš chcela som sa zabiť! Ďakujem! Idem sa zabiť!"

http://images.sodahead.com/polls/001708467/5212638810_Selena_Gomez145_answer_1_xlarge.jpeg

Nie je to od nich pekné. A čo na to Selena?,,Dosť ma zabolelo že to berú takto. Fakt neverím že sa ide vďaka môjmu vzťahu s Justinom zabiť! Ja mám Justina rada, s týmto proste musím počítať."A Justin?,,Hrozne mi je ľúto čo sa Selena musela dočítať. Ja viem aké je ťažké že je so mnou. Ale toto som ešte nezažil. Keď som chodil s Jasmine Villegas, tak chodili len správy v zmysle (Jéj aký ste spolu zlatý.) Ale ešte nikdy toto. Milujem svoje fanúšičky tak ako moju hudbu, ale toto je hnusné. Máte bod dolu baby."

http://img.aktuality.sk/stories/NAJNOVSIE_FOTKY/OSOBNOSTI/SHOWBIZ/SPEVACI/ZAHRANICNI/bieber_justin/justin_bieber_profilezz_10_2.5.jpg

Ja zbožňujem Selenu a jej a Justinovi to prajem, nie žeby som na facebooku spravila skupinu: Zabime Justina Biebera, pretože chodí s mojou obľúbenou herečkou! Alebo: Zabime sa! Justin nám ukradol idol! Po prvé: Nie som lezba, po druhé mi to absolútne nevadí. A nedá sa to u nich pochopiť aj keď sú do neho buchnuté. Aj keď neviem čo na ňom vôbec vidia.

http://1.bp.blogspot.com/-6zEioPp-X9o/Tdn_6uIfEtI/AAAAAAAAAX4/e6obcgnb52I/s1600/1293163846_470x353_justin-bieber-and-selena-gomez.jpg


 

Tak, keď už vám sem píšem tie posledné slová, je mi do plaču. Milujem tento web a naplno vám sľubujem že keď prídem z Bulharska tak sem pridám taký nával článkov, že nebudete stíhať čítať! Majte sa...

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

šťastnú cestu :)

(Faint, 22. 7. 2011 11:54)

uži si to teším keď sa vrátiš

...................

(IzabelQa, 22. 7. 2011 11:11)

letím s tebou :D

uži si to :)

(Scotty, 22. 7. 2011 9:42)

...:) Krásne ;)

(misQa, 22. 7. 2011 9:26)

Poriadne si to tam uži ;) !! Ten havo je zlatý :) !!
A tá Selena a Justin? No, tie fanynky sú trápne ! .p
P.S: Keď sa vrátiš, skontroluj si rýchlo e-maily. Budeš tam mať opis toho HP ;) !!

nádherné :))

(Crazy, 21. 7. 2011 23:10)

Uži si to tam poriadne,nič si nezabudni a nemôžem si odpustiť,ten psík je prakrásny,ako taký macík plyšový :) :* Teším sa na tie články a prajem ti veľa zábavy!

Krásna rozlúčka :))

(Ninuš , 21. 7. 2011 23:05)

Tak si to tam uži :)) budeme sa tešiť, keď prídeš :)