Choď na obsah Choď na menu
 


Image2 Selena Gomez On New Album: Its Really Empowering

Selena Gomez v poslednej dobe pracuje na svojom novom albume. Čítajte, čo 18-ročná speváčka/herečka o svojej piesni Who says povedala:

,,Je to pieseň, ktorá sa vzťahuje na niečo čím si už všetci prešli, tak som rada že sa dostala medzi ľudí. Fox počul túto pieseň v rádiu, a tak si myslel že to by bola posolstvom pre náš film. Som rada že sa to stalo takto."

A takto hovorí na dojem z jej albumu:,,Who says a Naturally, sú mojimi najväčšími hitmi, tieto piesne sú veľmi pozitívne, ale trochu sa opakuje o čom spievam, tak by som chcela vyskúšať aj niečo nové. Veľa odhodlania spievať ďalej, mi dávajú moji fanúšikovia. Je naozaj posilňujúce vedieť že sa im páčite. To mi dodáva ešte viac odhodlania aby som išla ďalej, dodáva mi to silu a energiu, ktorú by som inak nedokázala zo seba dostať. Ale ak ide o túto pieseň, chcem aby dala odhodlanie im. Musím im dodávať silu ako oni mne. Chcem aby boli moje piesne inšpirujúce."

A čo môžu fanúšikovia očakávať od Selena&The scene tour?:,,Sme rozdelený do štyroch sekcii. Budeme mať truhlicu zmien. Budú tam tanečníci, ja po väčšinu času tancovať nebudem. Je dosť vyčerpávajúce sústrediť sa na správne slová a kroky, ale keď sa niekto pomýli zasmeje sa a ide ďalej. Budete si môcť užiť obrazovku v pozadí. Bude to vyzerať ako obrovská párty. Chcela som to spraviť ako PG-13 rave."

Aj vy si nechcete nechať ujsť Selena&The scene tour?

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

och,tam by som chcela ísť :)

(Crazy, 28. 7. 2011 11:38)

wááw :)

(Scotty, 16. 7. 2011 19:57)

Super článok :)

(Ninuš , 15. 7. 2011 12:06)

Nenechala by som si to ujsť, keby to bolo na Slovensku alebo niekde v okolitých krajinách :)

...:DD dobré :D

(misQa, 13. 7. 2011 17:12)

woow

(D&B, 13. 7. 2011 14:14)