Choď na obsah Choď na menu
 


Tak a ako ste určite dlho očakávali som naspäť! Som rada že som konečne pri počítači a pridávam, ale na druhú stranu s mi z Bulharska nechcelo ani späť. Našla som veľa nových článkov, ktorých bude každý deň pribúdať. Idem vám sem podrobne opísať každý deň:

22.7.-Tak, pohli sme sa z domu o pol šiestej ráno a prišli sme tam CCA o takej pol siedmej večer. Neviem, hodiny som nesledovala. Autom sme prišli na Londýnske letisko asi o takej šiestej-pol siedmej. Tam sme čakali takých 15-minút na lietadlo. Lietadlo nám išlo o pol siedmej aj päť minút. To viem isto. Cesta lietadlom trvala okolo 5-6-7 hodín. Ja som si pospala tri hodiny. Ani neviem ako rýchlo sme tam boli. Potom som už iba sledovala von oknom. Jediné čo bolo vidieť bola iba hmla! A potom keď sme tam prišli som si musela zvykať na časoví posun. Keď sme tam prišli, išli sme taxíkom do hotela. Tam nás pekne uvítali(hovno som im rozumela)! Vybalili sme si tašky a hneď sme šli na pláž. Bolo tam pekne a práve bol odliv.  Často som bola vo vode.

23.7.-Tak v nedeľu sme boli večer aj vonku. Mali tam rôzne podujatia a ľudia tam aj tancovali.  Večer bola v hoteli tancovačka. Tam sme nešli, bola každý večer takže sme namali čo stratiť. Mali ste vidieť ako to bolo v noci osvietené! Cez deň sme boli pri mori. Cez obed bolo silné slnko, tak sme si pospali. Potom keď sme šli znovu na pláž, sme sa zahrabávali do piesku, stavali sme hrady, ja a oco proti bratom. Super, vyhrali bratia(daddy nevie dobre stavať hrady), ale nevadí bola sranda.

24.7.-Dlho sme spali, bolo pol tretej keď sme sa zobudili. Oco robil šalát, so zeleninou a kuracím mäsom. Super. Cez deň pláž a tak. Večer sme boli v reštaurácii Elena. Bolo tam super jedlo. A dali nám tam sviečky. Boli sme vonku, pretože tam bolo hrozne teplo.  Asi preto som nosila iba veci na ramienka.

25.7.-Už vtedy som nevizerala ako číňanka, ale ako černoška s veľkými očami. Bratia boli tak isto, ale Bradley má aj plné pery! Daddy sa smial. Ale aspoň bude zaujímavý. Možno sa do neho zaľúbila nejaká Bulharka!

26.7.-Boli sme v Sofii. Tá cesta nám trvala 2-hodiny! Ale opaltilo sa to! Boli sme v chráme svätej Sofie! Bolo to krásne. Aj keď som sprievodcovi nič nerozumela, oplatilo sa to. Aspoň som videla. Vrátili sme sa až o pol desiatej večer. Tam sme zalahli ako malé deti.

27.7.- Zase pláž. Ale čo divné sa stalo, to vám chcem povedať. Prišla tam taká Cloe a začala sa tam so mnou rozprávať, aj keď som jej jasne anglicky hovorila že nerozumiem. Tá vie asi len Bulharsky, ale hlavná vec je že keď jej to povedal oco, tak rozumela.

28.7.-Ráno sme zostali doma, lebo Bradleyovi bolo zle. Potom mu bolo lepšie, ale daddy s ním zostal doma. Chudák Brad. Včera sa napil veľa slanej vody. Bol dehydrovaný, tak nakoniec šiel k hotelovému doktorovi. Ten mu dal takú cumlaciu tabletku. Ja a Andy sme šli pri more. Andy má 18-rokov, takže sme mohli. Poriadne sme sa vybláznili. Večer sme šli do reštaurácie, tam sme boli 3-hodiny! Daddy tam flirtoval s čašníčkou. Ona sa rehnila ako koza! A nebola moc pekná, ale prsia mala ako balvany! Fuj, aj bradavky jej z košele trčali.

29.7.-Ráno sme ešte boli hodinku pri mori, ale potom sme už išli. Škoda. Ale rozhodne OPAKOVAŤ!

XoXo Liana

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

to ti teda závidím :)

(Crazy, 31. 7. 2011 16:49)

ale som ozaj rada,že si sa zabavila a mala fajn ;)

Vidno, že si si to užila :)

(misQa, 31. 7. 2011 13:55)

ale to s tým "hovno som rozumela", to poznám :DD !! ja vždy rozumiem len troška (aj to musia hovoriť po En alebo DE) :DD
a to s tou čašníčkou :DDD

ty si sa malaaa :))

(IzabelQa, 30. 7. 2011 20:18)

krasny zazitok mas

(D&B, 30. 7. 2011 19:12)

Tak som rada,

(Ninuš, 30. 7. 2011 17:40)

Že si sa tam mala skvele. Tam bolo určite lepšie počasie ako tu. No ale to s tou čašníčkou je zabité :D

tak si si to užila :)

(Faint, 30. 7. 2011 15:50)

som rada že si zas tu :)

(Scotty, 30. 7. 2011 15:28)